22

Şubat
ORDUSPOR 1967 A.Ş. – YILPORT SAMSUNSPOR: 3 – 4

Takımımız, TFF 3. Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş. ile oynadığı ve gelirinin depremzedelere bağışlandığı dostluk maçını 4 – 3 kazandı.

Orduspor 1967 A.Ş. takımı sahaya Ömürcan, İsmail, Yusuf, Mümin, Erdinç, Uğur, Ufuk, Bilal, Metin, Harun ve Abdülkadir 11’i ile çıktı. İkinci yarıya da Ahmet, Serhan, Gökay, Adem, Serhat, Mustafa Keskin, Güney, Cevatcan, Batuhan, Mustafa Bayhan, Doğukan, Yusuf, Arda, Ferdi oyuna dahil oldu.

Takımımız da sahaya Halil, Harris, Bedirhan, Yusuf Abdioğlu, Elano, Ali Ülgen, Yusuf Emre Gültekin, Emre, Cihan, Polat ve Tomane 11’i ile çıktı. İkinci yarıda ise Ali Taha, Enes, Ali Kaan, Celil, Guel, Soner Aydoğdu ve Ahmet oyuna dahil oldu.

İlk yarısı 2-2 biten maçı takımımız 4-3 kazandı. Maçtaki gollerimizi ise ilk yarıda Cihan Kahraman, Ali Ülgen, ikinci yarıda da Polat Yaldır ve Tomane kaydetti. Orduspor 1967 A.Ş. takımının gollerini ise Harun Özcan, Mümin Pazarlı ve Gökay Eser kaydetti. Karşılaşmayı Ordu bölgesinden Adem Cinek, Çağrıcan Pazarcıklı, Erdoğan Sertan Akman yönetti. Dördüncü halem olarak ise Haluk Gürsoy görev aldı.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG HUMMEL MEDİCAL PARK Liv Hospital SOCIOS SÜRAT KARGO D'S DAMAT OLD SPICE GILLETTE HEAD&SHOULDERS ORAL-B American Life OTAT Akdağ TÜRKİYE İŞ BANKASI Uğur Okulları