30

Eylül
SAMSUNSPOR KAMUOYUNA

Sezon başında Süper Lig hedefleri ile anlaştığımız Teknik Direktörümüz Sayın Alpay Özalan ile sözleşmemiz 28 Eylül 2017 itibarı ile karşılıklı anlaşılarak sonlandırılmıştır.  

Ancak tüm açıklamalarımıza rağmen özellikle bazı sanal medya unsurlarında yazılan çirkin ithamlar, olmuş gibi yazılan olaylar nedeni ile taraftarlarımızın doğru bilgilendirilmesi adına bu açıklama zorunlu olmuştur;

1- Sayın Özalan, MKE Ankaragücü karşılaşması sonrası sözlü olarak istifasını sunmuştur.

2- 27 Eylül 20017 günü kendisi ile bir toplantı yapılarak istifanın kabulü bildirilmiştir.  

3- Hocamız, çalıştığı sürede oluşan geçmiş dönem HAKEDİŞİNİ almıştır. Bu hakedişin bir kısmı nakit ödenmiş, kalanı için de çek verilmiştir. 28 Eylül günü Nuri Asan tesislerinde atılan imzalar ile sözleşme karşılıklı sonlandırılmıştır.

4- Kendisi ile sezon başında yapılan sözleşmede TAZMİNAT maddesi BULUNMAMAKTADIR. Dolayısı ile herhangi bir tazminat ödemesi de söz konusu değildir.

Bu konuda ve önemli bulduğumuz diğer tüm konularda kulübümüz tarafından yapılan sözlü ve yazılı açıklamalara rağmen sosyal medya unsurları üzerinden yayın yapan ve kendilerini Samsunsporlu olarak nitelendiren, ancak yaşananları, taraftarlarımızı manipüle edecek şekilde saptırarak çıkar sağlamaya çalışan bazı adresler nedeni ile bu açıklama zorunlu olmuştur.

Bu tür yalan-asılsız-amaçlı haberlerin kulübümüze verdiği zararın yanında, bırakılan yorumlardan da kulübümüzün dinamikleri ciddi manada zarar görmektedir.

Eleştiri haklarına her zaman saygı duyduğumuz taraftarlarımızın, bu tür siteleri takip ederken kulübümüzden yapılan sözlü açıklamaları ve Resmi Samsunspor sosyal medya hesaplarını da takip etmelerini, eleştirilerini, bu değerlendirmenin ardından yapmalarının kulübümüz adına daha yapıcı ve verimli olacağını belirtmek isteriz.

SAMSUNSPOR

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG DIADORA Sampa Oley.com MEDİCAL PARK Liv Hospital Akdağ Uğur Okulları American Life Uslu Demir Çelik