25

Ekim
Celil Sağır, Güney Amerika'da temaslarını sürdürüyor

Yılport Samsunspor’un scouting ekibinden Celil Sağır, Güney Amerika’da temaslarını sürdürüyor. 20 Ekim’de Güney Amerika turuna çıkan Celil Sağır, ilk gün Venezuela Premier Lig Apertura ekiplerinden Caracas FC ile toplantı gerçekleştirdi . Caracas FC’nin eski bir A Milli Takım futbolcusu olan Sportif Direktörü Miky Mea Vitali ile görüştü.  İyi bir toplantı ve bilgi alışverişinde bulundu. Celil Sağır, Yılport Samsunspor’un vizyonunu ve hedeflerini anlattı.

Ertesi gün de yine Venezuela Premier Lig ekiplerinden  Deportivo La Guera takımının altyapı Sportif Direktörü Louis Angel Sanchez ile görüşüldü. U15 ve U17 milli takımına 7’şer , U19 ve U20 milli takımında 5’er oyuncuları olan kulübün alt yapısını inceledi.
Üçüncü gün ise ülkenin köklü kulüplerinden Atletico Venezuela takımının  Sportif Direktörü ile bir toplantı yapıldı. Toplantıya ayrıca kulübün başkan ve başkan yardımcısı da katıldı.

Celil Sağır, ayrıca İtalya’nın Milan takımı CEO’su, İsveç’in Hammarby takımı Scout ekibinin şefi, Danimarka Süper Ligi takımlarından Vejle Başkanı ve Sportif direktörü ile de görüşmeler yaptı.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG DIADORA Sampa Oley.com MEDİCAL PARK Liv Hospital Akdağ Uğur Okulları American Life Uslu Demir Çelik