27

Ocak
TANER TAŞKIN'DAN KAMUOYUNA

Değerli Samsunspor taraftarları;
Bugün Gümüşhanespor karşısında alınan galibiyet ve rakiplerimizin puan kaybıyla birlikte lig yarışında önemli bir avantaj kazandık. 
Geride kalan 15 final maçımızı da en iyi şekilde tamamlayıp sezon sonunda bu yarışı zirvede tamamlayacağımıza yürekten inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerimin ardından şu belirtmek isterim ki;
Sezon başı ve devre arasında yapılan transferlerle 23 yeni oyuncu ile iyi bir takım olarak çıktığımız bu yolda artık sona gelmiş bulunmaktayım. 
Amed Sportif Faaliyetler maçının ardından hakkımda yapılan yorumlar, bana yönelik saldırılar ve taraftarlarımızın bugün gösterdiği tepkinin ardından burada kalma yolunda bir enerjimin kalmadığını hissediyorum.
Başkanımız Sayın İsmail Uyanık’la da görüşüp bu kararımı kendisine ilettim. Bir kan değişiminin Samsunspor’un yararına olacağını ifade ettim. Kendisiyle bu saygı çerçevesi içerisinde yaptığımız görüşmenin ardından da karşılıklı olarak el sıkışarak vedalaştık. 
Oyuncularıma, büyük Samsunspor camiasına kalan 15 haftada başarılar diliyorum. 
Ben buraya gelirken yeni bir maceraya yelken açmak için yola çıkmıştım.
Samsunspor’un büyüklüğü ile büyümek, kendime yeni bir hedef ve yol almak için böylesine büyük bir camianın teklife ‘Evet’ demiştim. 
Sıfırdan kurulan ve hepsi birbirinden değerli bu oyuncu grubuyla şampiyonluğu göğüslemek için ekibimle birlikte gece-gündüz çalıştık.
Lig uzun bir maraton ve Samsunspor bu yarışın sonunda zirveyi göğüsleyerek bir üst lige adını yazdıracaktır. Bundan hiç şüphem yok.
Taraftarlarımıza saygı duyuyorum, basın mensuplarına da…
Onların beklentilerine cevap verebilmek için var gücümüzle çaba gösterdik. Bu konuda vicdanım rahat.
19 hafta sonunda 40 puanla liderin sadece 2 puan gerisinde bir takım bırakmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. 
Her son yeni bir başlangıçtır. 
Bana inanan başta Başkanımız Sayın İsmail Uyanık olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.
Son olarak;
Aleyhime yazanlar, sosyal medyadan bana saldıranlar, hakaret edenler, iftira atıp yalan yazanlar oldu. Hepsiyle mahşerde karşılaşacağım. Ama hiçbirinden hak aramayacağım. Ben herkese hakkımı helal ediyorum. Sizlerden de helallik istiyorum. 
Hoşçakalın.
Taner Taşkın

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG MACRON Sampa Oley.com MEDİCAL PARK Liv Hospital Akdağ Uğur Okulları American Life