08

Mayıs
TAKIMIMIZI VALİMİZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ UĞURLADI

Takımımız, Play-Off Çeyrek Final ilk maçını oynamak için bugün hava yolu ile İstanbul’a buradan da karayolu ile Sakarya’ya geçti. Futbolcularımız ve teknik heyetiniz havalimanına gitmeden önce Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Havalimanında takımımızı Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir uğurladı.

Takımımız yarın Play-Off Çeyrek Final ilk karşılaşması için deplasmanda Sakaryaspor ile karşılaşacak. Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de takımımızı uğurlamaya geldi. Uğurlama öncesi konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Mazisi başarılarla dolu Samsunsporumuzun bulunması gereken tek bir yer vardır, orası da Süper Lig'dir. Bu yolda büyük gayret ve çaba içerisinde olan Samsunsporumuza, öncelikli hedefi olan 1'inci Lig'e yükselme yolunda ilk adımı atacağı Sakaryaspor maçında sonsuz başarı diliyorum. Başta kulüp yönetimi ve futbolcularımıza bizler de her türlü desteği veriyoruz, vermeye devam edeceğiz" dedi.

Play-Off yolunda takımımıza başarılar dileyen Samsun Valisi Osman Kaymak, “Şehir sizlerden çok şey bekliyor. Samsun’un futbol altyapısı çok güçlü. Şehirdeki bütün kurumlar, kişiler, taraftar 1’inci Lige odaklandı. Haliyle sizin üzerinizde sorumluluk fazla. Oynadığınız pozisyonlardaki görevlerinizi en iyi şekilde yapmanız halinde bu başarı gelecektir. Dualarımız sizlerle. Şehir Play-Off’lara kitlendi. Bu şehir size güveniyor. Play-Off’da kamu kurum ve kuruluşlar, belediyelerimiz, şehir, taraftarlarımız sizin arkanızda. Kendinize güvenin, bu işi başarırsınız. İnananlar başarır” diye konuştu.

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir konuşmalarının ardından takımımız İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uğurladı. Buradan da takım otobüsüyle Sakarya'ya geçerek maç saatine kadar otelde kampa girdi. Karşılaşma yarın saat 20.45'te Sakarya Atatürk Stadyumu'nda oynanacak.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG MACRON MEDİCAL PARK KİĞILI SAMULAŞ VİTAMAKS