30

Ağustos
YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ DOLGU SAHASINI İNCELEDİ

Kulübümüzün altyapısının tesisleşme hamlesi için Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Hayri Şen ve İshak Memişoğlu Samsun – Ordu Karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasında bulunan Toprak Döküm Sahası’nda incelemede bulundu.

Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Hayri Şen ve İshak Memişoğlu, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na görevli Maden Mühendisi Bülent Karaman ile birlikte Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasındaki Toprak Döküm Sahası’nda yapılması gereken tahkikat ve dolgu seviyelerini inceledi.

Yöneticilerimiz, Pazartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelerek toplantı yapacak. Bu toplantıda dolgu sahasına planlanan proje incelenip, antrenman sahaları ve yapılması gerekenler masaya yatırılacak.

12 adet futbol sahası yapılması planlanan alanda, tesis çevresindeki tahkimat, futbol antrenman ve müsabaka sahaları, açık ve kapalı tribünler, soyunma odaları ve tesisler, toplantı salonları, saha perdeleri, rüzgar tribünleri ve rejeneratif enerji trafoları ile peyzaj alanları projelendirilecek.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG MACRON MEDİCAL PARK KİĞILI SAMULAŞ VİTAMAKS