26

Eylül
SAMSUNSPOR BASKETBOL ŞUBEMİZ YILDIZ ADAYLARINI SEÇTİ

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemiz, akademi kurmak için sporcu seçmeleri yaptı. Oldukça yoğun ilgi gören seçmelerde Samsunspor Basketbol teknik ekibi ve yöneticilerimiz yıldız adaylarını izledi.

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemiz, altyapı kurmak için yıldız adaylarını seçti. Anakent Spor Salonu'nda yapılan seçmelerde 2003-2009 yılları arasında doğumlu yaklaşık 80 sporcular takımımızın formasını giyebilmek için ter döktü. 

Seçmeler hakkında bilgi veren Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Altyapı Sorumlusu Onur Cumhur Aksoy, "Seçmeler yaparak kaliteli bir altyapı kurmak istiyoruz. Çok yetenekli yıldız adaylarının olması bizleri çok umutlandırıyor. İnşallah ilerleyen yıllarda kendi çocuklarımızı Süper Lig'de Samsunspor Basketbol formasıyla izleyeceğiz" dedi.

Seçmelere oldukça yoğun talebin olduğunu belirten Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Genel Menajeri Emre Ekim, “Samsunspor camiasına yakışır bir altyapı kurmak için oyuncu seçmeleri yapıyoruz. Projemizin temellerini pandemiye rağmen oldukça zor şartlar altında atıyoruz. Yoğun talep var. Bu kadar yoğun talebin olması bizi hem mutlu ediyor hem de gelecek adına umutlandırıyor. İnşallah seçmelerden çok iyi basketbolcular çıkacak. Amacımız futbol akademisinde olduğu gibi Yüksel Yıldırım başkanımızın vizyonuyla basketbolda da kaliteli bir akademi kurmak” diye konuştu.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG MACRON MEDİCAL PARK KİĞILI SAMULAŞ VİTAMAKS Oley.com