19

Ağustos
KULÜBÜMÜZ, SAMSUNLU İŞ DÜNYASI İLE PROTOKOL İMZALADI

Kulübümüz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) ve Ticaret Borsası ile 2022 – 2023 sezonunda geçerli olmak üzere oda üyelerine kombine ve loca satışlarında yüzde 10 indirim protokolü imzaladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen protokol imza törenine, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Veysel Bilen, Genel Müdürümüz Soner Soykan ile Satış ve Pazarlama Müdürümüz Tuğba Kocaeli’nin yanı sıra, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TSO Meclis Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Büyüklü, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Tüfekçi, Meclis Üyesi Serkan Kaya, SESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler, Samsun Ticaret Borsası Meclis Başkan Vekili Serkan Seyhan da katıldı.

İmza töreni sonrası konuşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, protokolün hayırlı olmasını dileyerek, "Meclis üyem, yeğenim, canım Ender Akyüz'ünde verdiği destek ile beraber, bu sene inşallah takımımızı Süper Lig'de göreceğiz. Bu sloganla beraber yola çıktık. Bütün kurumların, şehrin buna sahip çıkması lazım. Artık Samsunspor layık olduğu yerde görülmesi lazım. Ama bunun sadece yönetimle değil bütün Samsun ile beraber olması lazım" dedi. 

SESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek yeni sezonda Samsunspor'a başarılar diledi.

Başkan Vekilimiz Veysel Bilen de, şehrin dinamiklerinin Samsunspor’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluğun en çok Samsunspor’a yakışacağının altını çizdi.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG DIADORA Trend Makina MEDİCAL PARK Liv Hospital Akdağ Uğur Okulları American Life Uslu Demir Çelik