04

Kasım
Şimşekler Taraftar Grubu 20'inci kuruluş yıl dönümü kutlandı.

Şimşekler Taraftar Grubu Birliği Derneği'nin 20'inci kuruluş yıl dönümü kutlandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen kutlamaya Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve İcra Kurulu Üyemiz Veysel Bilen, Genel Müdürümüz ve İcra Kurulu Üyemiz Soner Soykan, İcra Kurulu Üyemiz Suat Çakır, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, futbolcularımız Kadem Haris ve Yunus Emre Çift, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve taraftarlar katıldı.

Kutlamada konuşma yapan Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve İcra Kurulu Üyemiz Veysel Bilen, "Volkan kardeşimi izlerken gururlanmamak elde değil. Bizler nöbetçi ve emanetçiyiz. Samsunspor'un böyle gönüldaşları olduğu sürece sırtımızın hiçbir zaman yere gelmeyeceğine olan inancımızı tazeledik. Sahiplenini ayırt etmemiz gerekiyor. Sahip Yüksel Yıldırım olabilir ama sahiplenen Samsun'un siyaseti, sivil toplum örgütü, taraftarı, iş dünyası olmalı" dedi.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG HUMMEL MEDİCAL PARK Liv Hospital SOCIOS SÜRAT KARGO D'S DAMAT OLD SPICE GILLETTE HEAD&SHOULDERS ORAL-B American Life OTAT Akdağ TÜRKİYE İŞ BANKASI Uğur Okulları