16

Mayıs
TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HÜSEYİN EROĞLU’NDAN AÇIKLAMA

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, kendi evimizde oynadığımız Bodrumspor A.Ş. maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Kaybettikleri için üzgün olduklarını belirten Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “Evimizde kaybettiğimiz elbette üzgünüz. 3 hafta önce şampiyonluğu ilan etmemiz, kupamızı bile almamız, savunma pozisyonundaki sakat ve cezalılarımız da oyunumuzu etkiledi. Bu tür maçlarda ihtiyacı olan takımların daha yüksek konsantrasyonla oynadığı da bir başka gerçek. Bodrumspor'u tebrik ediyor, lige çıkma hedefindeki tüm takımlara başarılar diliyorum. 1. Ligde Samsunspor, tarihinin en son maçını oynadığımızı tahmin ediyorum. Bu sene Süper Lig’e yükseldik. Önümüzdeki senelerde Süper Lig'in tepelerine doğru gideceğiz. Bu sezon tesisteki personelden taraftarlarına, başkanımızdan taraftarlarımıza, futbolcularımıza, teknik heyetimize, doğru haberin peşinde koşan medya mensuplarına teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Önümüzdeki sezon Süper Lig’de oynayacaklarını belirten Hüseyin Eroğlu, “Süper Lig için çalışmaya başlayacağız. Şu anda anlaştığımız oyuncu yok. Plan yapıyoruz. Gelecek sezon planı için 2 aydır çalışıyoruz. Yabancı kuralı planlarımızı değiştirmedi. Yabancı oyuncu alacağız. Sözleşmem devam ediyor. Başkanla da görüşeceğiz. Güncel bir anlaşma daha yapacağız. Hazırladığımız raporları da hafta sonu verebiliriz. Yabancı kontenjanını doldurmak için ya transfer yapmak için transfer yapmayacağız, bizi yukarıya taşıyacak oyuncular transfer edeceğiz. 23 Haziran’da takımı toplamayı planlıyoruz. Kaç oyuncu bizle Süper Lig’de devam edecek şu anda belli değil. Önümüzdeki süreçte belli olacak. Samsunspor Süper Lig’de olduğu için gitmesini istemediğimiz oyuncunun gitmesi zor. Tüm futbolcularımız bu takımla Süper Lig’de oynamak istiyor. Oyuncularımıza talip olunması gayet normal" diye konuştu.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG DIADORA Trend Makina MEDİCAL PARK Liv Hospital Akdağ Uğur Okulları American Life Uslu Demir Çelik