16

Eylül
T.D. HÜSEYİN EROĞLU GALATASARAY MAÇI SONRASI AÇIKLAMALARDA BULUNDUTeknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 4-2 mağlubiyetle biten Galatasaray A.Ş maçı sonrası açıklamalarda

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 4-2 mağlubiyetle biten Galatasaray A.Ş maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, “Galatasaray'ın golü erken bulması, bizim topumuzun direkten dönmesi oyunun akışını çok etkiledi.

Gol beklentisi anlamında daha iyi durumda olmamıza rağmen ilk yarıda farklı geriye düştük. Dengeyi bozan ise, Galatasaray'ın yakaladığı pozisyonları gole çevirmesi, bizim ise kaçırmamız oldu.

İkinci devre skoru 3-2 yaptık, beraberliği yakalayacak pozisyon bulduk.

Yeni transferlerimizle önceki maçlara oranla daha akıcı, atakta daha iyi yön değiştiren ve pozisyona giren bir kimlik kazandık.

Bu bizim ligdeki 4. maçımızdı. İç sahada Fenerbahçe ile oynadık, diğer 3 maçımız deplasmandaydı. Önümüzdeki hafta yine deplasmandayız.

Bu günkü skor ne olursa olsun, oyunumuz gelecekte çok daha iyi noktalara geleceğimizi gösterdi.

Her takımı yenebilecek bir kimlik kazanıyoruz. Taraftarlarımızın bu takıma desteğini sürdürmesini rica ediyorum. Yalnız iyi oyunla değil güzel skorlarla onları mutlu edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG HUMMEL MEDİCAL PARK Liv Hospital SOCIOS SÜRAT KARGO D'S DAMAT OTAT Akdağ TÜRKİYE İŞ BANKASI Uğur Okulları American Life