19

Eylül
SAMSUNSPOR BASKETBOL'UN YENİ İSİM SPONSORU REEDER OLDU!

2023-2024 sezonunda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek Samsunspor Basketbol takımımızın isim sponsoru Reeder oldu. 

Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen imza törenine Samsunspor Kulübü Başkan Vekilimiz Arzu Uslu, Mali İşler ve Sportif Faaliyetler Sorumlumuz Murat Alanyurt, Hukuk İşleri Sorumlumuz Av. Zafer Erdoğan, İş Dünyası ve STK Sorumlumuz Serkan Kaya, Finansal Proje Geliştirme Sorumlumuz Zahit Çetin, Eğitim Kurumları ve Spor Kulüpleri Proje Sorumlumuz Fazlıhan Carus, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlknur Damla Beytekin, Sedat Uygun, Serkan Albayrak ve Giray Şen, Reeder İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Hakan Binöz, Reeder İnsan Kaynakları Direktörü İclal Aydın, Reeder Baş Hukuk Danışmanı Davut Emre Dilek, Reeder Baş Mali Müşaviri Mithat Çakal ve Reeder Baş Mali Müşavir Yardımcısı Alev Taslak, Basketbol takımımızın Genel Menajeri Emre Ekim, Başantrenörümüz İlker Salman, staff ve sporcuları katıldı. 

Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen Başkan Vekilimiz Arzu Uslu ''Reeder Samsunspor olarak yola devam ediyoruz. Güzel bir sezon ve güzel organizasyonlar ile başarılı bir sezon diliyorum. Firma yetkililerimizle birlikte sosyal projeler ve birçok farklı projeye de imza atmayı düşünüyoruz. Sponsorluk katkılarının bizim için önemini her zaman söylüyorum. Bu senede güzel katkılarla devam edeceğiz.'' dedi. Reeder İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Hakan Binöz ise ''Samsunspor büyük bir kulüp ve geçmişi başarılarla dolu bir kulüp. Reeder Teknoloji de dinamik bir firma. İki marka birleşerek çok başarılı sonuçlara imza atacağımızı düşünüyorum.'' şeklinde konuştu.

PUAN DURUMU
ANTRENMAN VE MAÇ TAKVİMİ

HABERLER

SPONSORLARIMIZ

YILPORT HOLDİNG HUMMEL MEDİCAL PARK Liv Hospital SOCIOS SÜRAT KARGO D'S DAMAT OTAT Akdağ TÜRKİYE İŞ BANKASI Uğur Okulları American Life